Jak zrobić proste zdobienia lakierem hybrydowym

0
274

Jednolity kolor paznokci, to ponadczasowa klasyka. Nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie dobrzy wyglądał. Jednak co zrobić, gdy zapragniemy, by nasze paznokcie nieco ożyły? W takiej sytuacji warto pomyśleć o prostym zdobieniu. Wbrew pozorom do stworzenia ciekawego motywu na naszych paznokciach, nie potrzebujemy ani specjalistycznych narzędzi, ani wyjątkowych zdolności manualnych. Wystarczy poznać kilka sprytnych sposobów na proste zdobienia, które wykonamy lakierem hybrydowym.

Nieśmiertelne paski

Są takie wzory, które nigdy nie nie znudzą i jednym z nich są paski. Mogą być białe, czarne lub w kolorach tęczy – wybór należy do nas i jedynym ograniczeniem jest gama kolorystyczna lakierów, które posiadamy. Aby stworzyć proste linie wystarczy przygotować bardzo cienki pędzelek i możemy malować! Polecamy połączenie paznokci pomalowanych na czerwono, na których możemy namalować przecinające się linie w kolorze bieli i czerni. A dla bardziej odważnych polecamy motyw zebry – wystarczy, że delikatnie poruszycie dłonią, aby kreska była minimalnie pofalowana i już! 

Urocze kwiatki

Dla kobiet, które są fankami dziewczęcych i delikatnych motywów, szczególnie polecamy kwiatki. Ponownie wystarczy pędzelek – ale tym razem jego drugi koniec, bez włosia. Dzięki niemu zrobimy idealne kropki, które połączone stworzą kształt drobnego kwiatka na naszych paznokciach. Lakiery hybrydowe są bardziej gęste niż tradycyjne, dlatego bez obaw – wykonanie będzie bardzo proste i szybkie. Do tego zdobienia szczególnie polecamy użycie jasnych kolorów – na przykład białego i żółtego – na lakierze hybrydowym w odcieniu nude. 

Klasyczny french 

A co jeśli jesteście wierne klasyce? Wtedy warto zrobić ponadczasowy french, który możecie odtworzyć nawet jeśli nie posiadacie specjalnych, naklejanych pasków. Wystarczy, że ostrożnie będziecie dotykały końca paznokcia, pędzelkiem zaniżonym w białym lakierze hybrydowym. 

Warto pamiętać o bardzo ważnej kwestii – po stworzeniu wzoru na paznokciach, nie zapomnijmy utrwalić go topem. Dzięki temu zdobienie będzie lepiej wyglądało oraz dłużej wytrwa na naszych dłoniach.